Napoli walczy o bramkarza. 35 milionów!

9 miesięcy temu
Napoli walczy o bramkarza. 35 milionów!

SSC Napoli nie odpuszcza w temacie Alexa Mereta.

Neapolitańczycy przyzwyczajają się do nowej rzeczywistości, w której nie będą już mogli korzystać z usług doświadczonego Pepe Reiny. Hiszpan stał się istotną postacią w zespole, ale już od kilku miesięcy wiadome było, iż nie przedłuży kontraktu i jego nowym przystankiem w karierze będzie AC Milan. Obecnie trwają poszukiwania jego następcy, ale klub ma już wybranego głównego kandydata.

W pewnym momencie „Partenopei” byli już w zasadzie dogadani z Ruim Patricio, lecz po przyjściu Carlo Ancelottiego trzeba było nieco zmienić koncepcję. Teraz priorytetem jest występujący na co dzień w Udinese Alex Meret. Urodzony w Udine golkiper jest jednym z bardziej utalentowanych włoskich zawodników nowego pokolenia i już teraz walczą o niego największe zespoły w kraju.

Niedawno pojawiały się informacje, iż Meret będzie kosztować ponad 25 milionów euro, ale okazuje się, iż będzie to jeszcze wyższa kwota. Gianluca Di Marzio informuje, że Napoli zgłosiło się z kolejną propozycją, która opiewa na 25 milionów podstawowej kwoty, a do tego dochodzi kolejne 10 milionów w formie różnego rodzaju bonusów.

Aktualnie kluby negocjują w kwestii tychże dodatkowych płatności. Sprawa zmierza w dobrym kierunku, ale „Vesuviani” wciąż nie mogą być jednak niczego pewni. „Zebrette” stawiają trudne warunki, o czym zresztą przekonywał sam prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis, który stwierdził, iż negocjacje z Udinese zawsze są trudne ze względu na kwoty żądane przez tamtejszych działaczy.

Napoli musi też zmierzyć się z konkurencją w postaci Romy. „Giallorossi” dopiero co dokonali sprzedaży Łukasza Skorupskiego do Bolonii, a w jego miejsce przyszedł Antonio Mirante. Klub wciąż liczy się jednak ze sprzedażą Alissona, dlatego rzymscy dyrektorzy skupiają się na znalezieniu jego następcy.ŹRÓDŁO
Gianluca Di Marzio
TAGI: Alex Meret SSC Napoli Udinese Calcio AS Roma Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.