Mundial dobiega końca, Fekir chce transferu

8 miesięcy temu
Mundial dobiega końca, Fekir chce transferu

Wraca temat głośnej przeprowadzki Nabila Fekira.

Transferowa saga z gwiazdorem Olympique Lyon rozpoczęła się na długo przed startem Mistrzostw Świata. W pewnym momencie piłkarz był o krok od przenosin do Liverpoolu. Ofensywny pomocnik miał przejść już testy medyczne, po czym rozmowy między klubami zostały całkowicie zerwane przez Lyon. Francuzi poinformowali o tym w specjalnym komunikacie.

Od początku było wiadomo, że temat wróci po mundialu. Dziennikarze „Daily Mirror” informują jednak, że reprezentant Francji odbył dwie rozmowy z prezydentem OL, Jeanem-Michelem Aulasem, jeszcze przed końcem Mistrzostw Świata. Fekir chce odejść do Liverpoolu i dał to do zrozumienia działaczowi. Panowie podobno doszli do porozumienia, zgodnie z którym Aulas zgodził się na otwarcie kolejnych negocjacji z „The Reds”.

Wcześniej kluby doszły do konsensusu na poziomie około 53 milionów funtów. Jeśli transfer ma stać się faktem, Liverpool chce jednak wprowadzić pewne zmiany, jeśli chodzi o szczegóły porozumienia. Brytyjscy dziennikarze raz jeszcze podkreślają, że „The Reds” obawiają się, że Fekir w dalszej przyszłości może borykać się z problemami z kolanem, które w przeszłości miał operowane.

„Daily Mirror” informuje jednocześnie, że Aulas tak naprawdę dalej jest skłonny sprzedać swojego zawodnika angielskiemu klubowi za ustaloną wcześniej kwotę. Media znad Sekwany już wcześniej podawały, że wszelkie wypowiedzi na temat zainteresowania osobą 24-latka ze strony innych klubów (m.in. Manchesteru United) to działanie Aulasa mające na celu wywarcie dodatkowej presji na Liverpoolu. 

Na mundialu w Rosji Fekir zaliczył jak na razie pięć występów, za każdym razem wchodząc na boisko z ławki rezerwowych.ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Nabil Fekir Francja Anglia Olympique Lyon Liverpool FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.