Złe wieści w sprawie Kapustki. Transfer ratunkiem dla Polaka?!

7 miesięcy temu
Złe wieści w sprawie Kapustki. Transfer ratunkiem dla Polaka?!
fot. FotoPyk

Bartosz Kapustka będzie miał olbrzymie problemy z regularną grą w barwach Leicester City w nadchodzącym sezonie.

Czternastokrotny reprezentant Polski może w nadchodzących dniach opuścić szeregi „Lisów”.

21-letni zawodnik po powrocie z wypożyczenia do Freiburga i rozpoczął przygotowania z pierwszym zespołem Leicester do startu zbliżających się rozgrywek.

Menedżer drużyny, Claude Puel, przyznał przed kilkunastoma dniami, że pozwoli się wykazać wszystkim dostępnym piłkarzom i następnie oceni ich przydatność do gry w nadchodzącym sezonie w ekipie z King Power Stadium.

Pierwsze informacje napływające do Polski z Wysp Brytyjskich napawały nas optymizmem w sprawie Kapustki, ponieważ ten wystąpił w spotkaniach sparingowych przeciwko Notts County (4:1) i Akhisarsporowi (0:0). Później jednak byłego gracza Cracovii zabrakło już nawet w kadrze meczowej na kolejne trzy potyczki towarzyskie.

Zdaniem „Leicester Mercury”, ofensywny pomocnik nie zmaga się z żadnymi problemami zdrowotnymi, co może oznaczać, że nie zyskał sobie zaufania szkoleniowca i będzie mógł w nadchodzącym czasie zostać po raz drugi wypożyczony lub nawet definitywnie sprzedany do innego klubu.

21-latek trafił do „Lisów” w sierpniu 2016 roku po udanych występach na Mistrzostwach Europy. Od tego czas udało mu się tylko trzykrotnie pojawić na boisku w koszulce angielskiego zespołu.ŹRÓDŁO
Leicester Mercury
TAGI: Bartosz Kapustka Leicester City FC Polska Anglia
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0535 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.