OFICJALNIE: Główny cel transferowy Cagliari wybrał Sampdorię. Szansa dla Pazdana?

5 miesięcy temu
OFICJALNIE: Główny cel transferowy Cagliari wybrał Sampdorię. Szansa dla Pazdana?

Sampdoria potwierdziła pozyskanie nowego obrońcy.

Klub z Genui dopiął wszystkie formalności związane z wypożyczeniem Lorenzo Tonellego z Napoli. W umowie zawartej pomiędzy przedstawicielami obu zespołów znalazł się zapis nakazujący ekipie ze Stadio Luigi Ferraris definitywne sprowadzenie defensora.

Zdaniem mediów z Półwyspu Apenińskiego, Sampdoria za możliwość tymczasowego pozyskania 28-latka zapłaciła pół miliona euro. Z kolei jego wykupienie pochłonie dodatkowe 7,5 miliona euro.

Przedstawiciele oraz sztab szkoleniowy „Partenopei” dużo sobie obiecywali po byłym młodzieżowym reprezentancie Włoch, którego kupili za 10 milionów euro w lipcu 2016 roku z Empoli. Od tego czasu Tonelli kompletnie nie spełnił pokładanych w nim nadziei i pojawił się tylko dziewięć razy na boisku w koszulce Napoli.

Warto zauważyć, że sprowadzenie defensora przez „Blucerchiati” zwiększa szanse Michała Pazdana na zasilenie szeregów Cagliari Calcio, ponieważ do tej pory włoska prasa sugerowała, że to właśnie on był głównym celem transferowym „Isolanich”. Z kolei reprezentant Polski stanowił dla drużyny z Serie A jedną z opcji awaryjnych.

Jeżeli przedstawiciele klubu z Sardegna Areny rzeczywiście marzą o pozyskaniu obrońcy Legii, to muszą się spieszyć, ponieważ okienko transferowe we Włoszech zamknie się dokładnie o godzinie 20:00.ŹRÓDŁO
UC Sampdoria
TAGI: Oficjalnie Lorenzo Tonelli UC Sampdoria SSC Napoli Cagliari Calcio Michał Pazdan Włochy Polska Legia Warszawa
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.