Legenda United o potencjalnym transferze Pogby. „Są cztery różne perspektywy, z których mogę spojrzeć na sprawę Paula”

6 miesięcy temu
Legenda United o potencjalnym transferze Pogby. „Są cztery różne perspektywy, z których mogę spojrzeć na sprawę Paula”
fot. FotoPyk

Paul Pogba jest już od dłuższego czasu łączony z opuszczeniem szeregów Manchesteru United. Do całej sprawy związanej z jego ewentualnym transferem postanowił odnieść się Gary Neville.

Były kapitan „Czerwonych Diabłów” w rozmowie z „The Times” stwierdził otwarcie, że reprezentant Francji powinien określić się w kwestii swojego przywiązania do klubu z Old Trafford, ponieważ spekulacje na temat jego potencjalnej przeprowadzki do Barcelony lub Juventusu nikomu nie służą.

- Są cztery różne perspektywy, z których mogę spojrzeć na sprawę Paula Pogby w Manchesterze United. Jako ekspert piłkarski powiedziałbym, że to utalentowany zawodnik, ale chciałbym widzieć z jego strony więcej regularności w grze na wysokim poziomie i liderowania w drużynie. Z kolei z pozycji fana muszę przyznać szczerze, że nikt nie jest większy od mojego klubu i nie interesują mnie ludzie, którzy grając w nim rozglądają się na lewo i prawo. Dlatego też Paul, jeżeli chcesz odejść to zrób to, bo Manchester United sobie z tym poradzi i nie martw się o to - stwierdził Gary Neville.

- Będąc właścicielem zespołu postępowałby tak sam, jak robią to teraz  władze „Czerwonych Diabłów”, które powtarzają, że Pogba nie jest na sprzedaż. Muszą publicznie chronić swój kapitał, ale w kuluarach mogą działać w kierunku zawarcia odpowiedniej umowy, ponieważ przy jego ewentualnej sprzedaży liczą na odzyskanie zainwestowanych w niego 90 milionów funtów - dodaje 43-latek.

- Jeżeli siedziałbym dziś w szatni United, to udzieliłbym osobistej rady Paulowi, która brzmiałaby mniej więcej tak: „To oczywiste, że chcesz grać gdzie indziej, ale bądź profesjonalistą. Nie bądź kimś, kto będzie postrzegany jako najemnik lub buntownik. Nie musisz tego robić” - zakończył były kapitan ekipy z Old Trafford.ŹRÓDŁO
The Times
TAGI: Gary Neville Paul Pogba Manchester United FC Anglia Francja Juventus FC FC Barcelona
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0181 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.