Skaut Fulham obserwował syna słynnego piłkarza

3 miesiące temu Skaut Fulham obserwował syna słynnego piłkarza
fot. Fulham FC

Fulham nie ustaje w poszukiwaniu potencjalnych wzmocnień swojego zespołu.

Beniaminek Premier League dokonał tego lata kilku istotnych transferów na czele z pozyskaniem Jeana Michaëla Seriego czy André Schürrle. Wiele wskazuje jednak na to, iż to nie koniec aktywności popularnych „The Cottagers” na rynku transferowym.

Pracujący dla klubu w charakterze skauta Pelayo Moron Pendas był obecny na niedawnym meczu ligi rumuńskiej, w którym zmierzyły się Universitatea Krajowa oraz Viitorul Konstanca. Obiektem zainteresowania wysłannika londyńczyków miał być zawodnik gości, Ianis Hagi.

19-latek jest dziś uznawany za jednego z najlepszych młodych piłkarzy w całej Rumunii. Urodzony w Stambule zawodnik szeregi aktualnego zespołu zasilił w styczniu bieżącego roku, wyrastając od tamtego momentu na jedną z gwiazd rodzimych rozgrywek.

Zbieżność nazwisk ze słynnym Gheorghe Hagim nie jest przypadkowa. Ianis jest bowiem synem legendarnego reprezentanta Rumunii, który notabene sprawuje obowiązki trenera w aktualnym zespole młodego zawodnika.

Hagi junior próbował już swych sił w mocniejszej lidze, jednak jego pobyt we włoskiej Fiorentinie zakończył się sporym rozczarowaniem. Niemniej hiszpański skaut wysłany w celu obserwacji zawodnika wydał na jego temat pozytywną opinię.

Gwiazda rumuńskiej reprezentacji młodzieżowej z aktualnym pracodawcą jest związana kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku.


ŹRÓDŁO
Gazeta Sporturilor
TAGI: Ianis Hagi FC Viitorul Rumunia Fulham FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.