Konflikt w Bayernie narasta. James igra z ogniem!

3 miesiące temu
Konflikt w Bayernie narasta. James igra z ogniem!
fot. Wikipedia

James Rodríguez coraz wyraźniej daje do zrozumienia przedstawicielom Bayernu, że nie zamierza po zakończeniu obecnego sezonu kontynuować swojej przygody z futbolem w szeregach ekipy z Monachium.

W mediach już od dłuższego czasu pojawiają się artykuły mówiące o trudnej sytuacji panującej w drużynie „Bawarczyków”.

W większości z nich możemy przeczytać o całkiem sporej grupie piłkarzy, która jest niezadowolona z obecnej polityki prowadzonej przez klub czy metod stosowanych przez Niko Kovača. Do tego grona należy między innymi James Rodríguez.

Reprezentant Kolumbii nie ma najlepszych relacji z chorwackim szkoleniowcem i na dodatek w ostatnich dniach wdał się w konflikt z dyrektorem sportowym zespołu - Hasanem Salihamidžiciem oraz miał z premedytacją spóźnić się na jeden z treningów o dokładnie osiem minut, aby tylko sprowokować trenera.

Tym samym 27-letni zawodnik coraz bardziej daje do zrozumienia przedstawicielom zespołu, że nie jest zainteresowany możliwością przedłużenia współpracy z klubem, który już wielokrotnie podkreślał, że zamierza skorzystać z prawa do jego definitywnego wykupu z Realu Madryt.

Właściciele Bayernu przynajmniej na razie nie zamierzają wycofać się z tego pomysłu i zapewne przy obecnej relacji łączących ich z ofensywnym pomocnikiem zdecydują się na jego szybką sprzedaż. Bacznie sytuacji Jamesa Rodrígueza przyglądają się już na przykład wysłannicy Juventusu (więcej - TUTAJ).

Reprezentant Kolumbii strzelił w trwającym sezonie trzy bramki oraz zanotował dwie asysty w jedenastu rozegranych meczach dla ekipy z Monachium.ŹRÓDŁO
Bild
TAGI: James David Rodríguez Rubio Niko Kovač Bayern Monachium Niemcy Kolumbia Chorwacja Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.