Zastanawiające słowa Allegriego. „Odpadnięcie Juventusu z Ligi Mistrzów nie będzie porażką”

3 miesiące temu
Zastanawiające słowa Allegriego. „Odpadnięcie Juventusu z Ligi Mistrzów nie będzie porażką”

Massimiliano Allegri stwierdził przed rewanżowym starciem z Atlético Madryt, że ewentualne rozstanie z tymi rozgrywkami na etapie 1/8 finału nie będzie oznaczało porażki dla Juventusu.

Aktualny mistrz Włoch znajduje się w bardzo trudnej sytuacji po pierwszym pojedynku z hiszpańskim zespołem i jeżeli marzy o pozostanie w grze o najcenniejsze klubowe trofeum w Europie to musi we wtorkowy wieczór odrobić dwubramkową stratę z Wanda Metropolitano.

Szkoleniowiec „Starej Damy” wierzy w awans swojej drużyny do kolejnej fazy Ligi Mistrzów, ale jednocześnie zaznacza, że ewentualne pożegnanie się z tym turniejem nie zostania potraktowane w kategoriach wielkiej porażki.

- Odkąd tutaj jestem wygranie Ligi Mistrzów zawsze było naszym celem, ale jeśli ludzie twierdzą, że ewentualne odpadnięcie Juventusu teraz byłoby porażką, to nie są w porządku. Ogólny poziom tych rozgrywek stale rośnie i we wtorek zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby odrobić straty. Jeżeli awansujemy dalej, to będzie świetnie. Jeśli nie, to spróbujemy wygrać Ligę Mistrzów w następnym sezonie. Teoretycznie zdobyliśmy w obecnych rozgrywkach już dwa trofea i nie możemy mówić o porażce - powiedział 51-letni trener.

Niewykluczone, że Allegri nie dostąpi zaszczytu dalszej pracy na stanowisku szkoleniowca Juventusu w kolejnym sezonie, ponieważ w mediach pojawiła się niespodziewana informacja o możliwym przejęciu drużyny przez Pepa Guardiolę (więcej - TUTAJ).| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.