Leandro Trossard podąży drogą Thorgana Hazarda?!

2 miesiące temu
Leandro Trossard podąży drogą Thorgana Hazarda?!

Bieżący sezon może być dla Leandro Trossarda ostatnim jako piłkarz Genku. Jego zatrudnienie rozważa bowiem m.in. Wolfsburg.

Lewoskrzydłowy pomimo tego, że otrzymywał już powołania do dorosłej reprezentacji Belgii, nadal nie zaliczył w niej debiutu. By to zmienić konieczny może być transfer do lepszej ligi. Przypomnijmy, że 24-latek od 2010 roku gra w Genku, z którego był wypożyczany m.in. do Westerlo, aż w 2016 roku wreszcie otrzymał szansę.

Od tego czasu rozegrał on 113 spotkań, strzelił 38 goli i zanotował 19 asyst. Ten wynik byłby zdecydowanie lepszy, gdyby nie kontuzja z ubiegłej kampanii. W tej chwili pełni on rolę kapitana zespołu i wydaje się, że obecny klub stał się dla niego zwyczajnie za mały.

Serwis voetbalbelgie.be poinformował, że zawodnik jest zdecydowany na odejście, a jego agenci prowadzą rozmowy z Wolfsburgiem. Ponadto w grę wchodzi transfer do Arsenalu. 

Pomimo tego wydaje się, że konkretniejsi są Niemcy, a dodatkowo gracz preferuje ten kierunek ze względu na większe szanse na grę w podstawowym składzie. W przeszłości do Genku miały napływać oferty o wartości zbliżonej do kwoty 25 milionów euro. 

Tym samym lewoskrzydłowy mógłby podążyć sprawdzoną ścieżką, którą przetarł mu m.in. Thorgan Hazard. Zawodnik rozwinął się w Borussii Mönchengladbach, a dziś jest o krok od przenosin do Borussii Dortmund. Podobne cele ma Leandro Trossard. ŹRÓDŁO
Voetbalbelgie.be
TAGI: Leandro Trossard KRC Genk VfL Wolfsburg Arsenal FC Belgia Niemcy Anglia
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0717 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.