PSG rusza po Pjanicia. Na początek 70 milionów euro!

2 miesiące temu
PSG rusza po Pjanicia. Na początek 70 milionów euro!
fot. Juventus FC

Jednym z celów Paris Saint-Germain przed rozpoczęciem kolejnego sezonu jest angaż środkowego pomocnika. Media z Włoch informują, że mistrzowie Francji przygotowują grunt pod transfer Miralema Pjanicia.

W ostatnim czasie na Bośniaka spada sporo krytyki. Fani Juventusu uważają, że środkowy pomocnik zatracił gdzieś swoje atuty w ofensywie i jego gra sprowadza się głównie do podań w kierunku defensorów. Co prawda nie potwierdzają tego liczby, bowiem w tym sezonie 28-latek strzelił cztery gole i zanotował osiem asyst, ale i tak jego przyszłość wciąż jest niepewna.

Ze „Starą Damą” łączy się mnóstwo piłkarzy środka pola. By jednak sfinansować transfer chociażby Tanguya Ndombélé (około 70 milionów euro), należy pozyskać dodatkowe środki finansowe. Być może Miralem Pjanić zostanie poświęcony na rzecz nadchodzących zmian, a o jego sytuację już teraz pytają Real Madryt czy wspomniane Paris Saint-Germain.

Francuzi według „Corriere dello Sport” w tej chwili są w stanie wyłożyć na transfer 86-krotnego reprezentanta Bośni i Hercegowina 70 milionów euro. Wcześniej można było usłyszeć głosy, że turyńczycy wyceniają swojego gracza na 100 milionów euro. Tym samym być może strony dojdą do porozumienia.

Dodajmy, że umowa środkowego pomocnika traci ważność dopiero 30 czerwca 2023 roku, a na swoim koncie ma on m.in. trzy tytuły mistrzowskie oraz dwa puchary Włoch. ŹRÓDŁO
Corriere dello Sport
TAGI: Miralem Pjanić Juventus FC Paris Saint-Germain FC Real Madryt CF Włochy Francja Hiszpania Bośnia i Hercegowina
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0242 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.