Hitowy transfer Ayoze Péreza?!

2 miesiące temu
Hitowy transfer Ayoze Péreza?!
fot. Instagram [Ayoze Perez]

Ayoze Péreza już latem może czekać przeprowadzka do Włoch. Jego angażem interesują się bowiem Napoli oraz Inter Mediolan.

Cofnięty napastnik od pięciu sezonów gra w Newcastle United. Przez ten czas zanotował 194 występy, a swoją obecność na boisku zaznaczył 47 golami i 17 kluczowymi podaniami. W bieżącej kampanii 25-latek zdążył wpisał się na listę strzelców 12 razy, a dodatkowo zanotował cztery asysty.

Umowa Hiszpana wygasa już 30 czerwca 2021 roku, co zwróciło uwagę wielu klubów. W tym gronie znajdują się Inter Mediolan oraz Napoli. „Błękitni” są skłonni już teraz przystąpić do negocjacji, zaś „Nerazzurri” najpierw chcą zapewnić sobie grę w Lidze Mistrzów. Nie oznacza to jednak, że mediolańczycy nie poczynili już pewnych kroków w kierunku angażu byłego reprezentanta Hiszpanii do lat 21.

Według angielski mediów to właśnie ekipa z Giuseppe Meazza jest na prowadzeniu w wyścigu zmierzającym do zakontraktowania Ayoze Péreza. Pierwsza oferta za 25-latka ma zostać przedstawiona już po ostatnim meczu „Srok” w Premier League, tj. 12 maja. Według wstępnych prognoz wychowanek CD Tenerife jest wyceniany na 25 milionów euro. 

Sam zawodnik nie wyklucza letniej przeprowadzki, a jeden z możliwych kierunków to Włochy. 25-latka kusi perspektywa gry w europejskich pucharach, co jak dotąd nie było mu dane.

Inne kluby zainteresowane atakującym to m.in. Arsenal czy Tottenham Hotspur.ŹRÓDŁO
The Northern Echo
TAGI: Ayoze Pérez Gutiérrez Newcastle United Inter Mediolan SSC Napoli Arsenal FC Tottenham Hotspur FC Anglia Włochy Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.