Lobotka i Maxi Gómez w Premier League?!

3 tygodnie temu
Lobotka i Maxi Gómez w Premier League?!
fot. FotoPyk

Jak poinformował Gianluca Di Marzio, Stanislav Lobotka i Maxi Gómez mogą zasilić barwy West Hamu.

„Młoty” zakończyły sezon na dziesiątym miejscu w tabeli Premier League. Ich celem jest jednak dalszy rozwój. Do tego potrzebne są jednak wzmocnienia. Tak uznali przynajmniej Manuel Pellegrini i spółka. Według Gianluki Di Marzio w tej chwili londyńczycy negocjują z Celtą Vigo ogromną transakcję, w myśl której do Anglii przenieść się mają Stanislav Lobotka oraz Maxi Gómez.

22-letni środkowy napastnik znajdował się na radarach West Hamu już przed rokiem. Wtedy, gdy Marko Arnautović rozważał odejście do Chin. Teraz ten temat powrócił, a Urugwajczyk to jeden z głównych celów transferowych przedstawiciela Premier League. 

Oprócz atakującego „Młoty” chcą także wzmocnić środek pola, stąd rozmowy w sprawie angażu 24-letniego Słowaka, który ma na swoim koncie 14 występów w seniorskiej reprezentacji.

Obaj w zeszłym sezonie byli bardzo ważnymi ogniwami „Los Celestes”, dlatego można spodziewać się, że Hiszpanie postawią przed Anglikami solidne wymogi. Obecnie mówi się o ponad 60 milionach euro z tytułu sprzedaży obu graczy. 

Lobotka w ubiegłej kampanii zgromadził 32 występy, zaś Gómez rozegrał 36 spotkań, w których strzelił 13 goli i zanotował pięć asyst. 

Na korzyść władz Celty Vigo przemawia fakt, że obu zawodników obowiązują długoterminowe kontrakty. ŹRÓDŁO
Gianluca Di Marzio
TAGI: Stanislav Lobotka Maximiliano Gómez González Real Club Celta de Vigo West Ham United FC Hiszpania Anglia Słowacja Urugwaj
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.