Oficjalnie: Nowa Komisja Techniczna Barcelony. Ci ludzie będą odpowiadać za transfery!

4 lata temu Oficjalnie: Nowa Komisja Techniczna Barcelony. Ci ludzie będą odpowiadać za transfery!
fot. FC Barcelona

FC Barcelona poinformowała o utworzeniu nowej Komisji Technicznej ds. futbolu, która będzie pracowała nad zaplanowaniem i organizacją najbliższego sezonu.

Komisja ma na celu zaplanowanie i organizację najbliższego sezonu – w tym również transferów. Jej prace będą koordynowane przez trenera pierwszego zespołu Luisa Enrique oraz dyrektora Akademii Jordiego Rourę.

Przypomnijmy, że Barcelona nie może rejestrować nowych piłkarzy do końca letniego okna transferowego z powodu zakazu nadanego przez FIFA. Komisja Techniczna będzie jednak pracować nad porozumieniem z nowymi zawodnikami drogą nieoficjalną. Kataloński klub dokona kolejnych wzmocnień najwcześniej dopiero pierwszego stycznia 2016 roku.

- Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ Carles Rexach i Ariedo Braida zaakceptowali naszą ofertę dołączenia do Komisji. Cieszę się, że w naszym klubie będą pracowały osoby z tak rozległym doświadczeniem w piłce nożnej – powiedział prezydent Barcelony, Josep Maria Bartomeu.

- Celem Komisji Technicznej jest zaplanowanie przyszłego sezonu. Rexach jest ekspertem w dziedzinie filozofii Barcelony, szczególnie jeśli chodzi o Barçę B i Akademię, a Braida jest profesjonalistą doskonale znanym w świecie futbolu. Posiada duże doświadczenie, które z pewnością okaże się nam niezwykle pomocne. Obaj będą pracować z Jordim Mestre i Javierem Bordasem, aby zaplanować nadchodzący sezon – dodał.

- Utworzenie Komisji jest najlepszym ruchem, jaki można było zrobić. Barcelona potrzebuje informacji i my wszyscy powinniśmy pracować na jej sukcesy. Braida ma wiele kontaktów oraz doświadczenie. Ponadto wie, co znaczy praca w wielkim klubie – stwierdził Carles Rexach.

- Możliwość dołączenia do Barcelony jest fantastyczna. Teraz jestem w największym klubie na świecie. Nie ma takiego drugiego w całej Europie. Mam doświadczenie jeśli chodzi o prace w wielkim zespole. Wszyscy chcemy stworzyć świetną ekipę – zadeklarował Ariedo Braida. 


ŹRÓDŁO
FC Barcelona
TAGI: FC Barcelona Josep Maria Bartomeu Hiszpania Oficjalnie
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.