Zwrot akcji w sprawie Otamendiego

4 lata temu Zwrot akcji w sprawie Otamendiego

Według hiszpańskich mediów, Real Madryt wyrósł na faworyta w walce o Nicolása Otamendiego.

Jak donosi "AS", to klub ze Santiago Bernabéu jest w tej chwili bliżej pozyskania Argentyńczyka, aniżeli Manchester United. Argentyńskiego stopera przymierza się do składu "Królewskich" jako następcę Sergio Ramosa, który zadeklarował chęć odejścia na Old Trafford.

27-latek obecnie przygotowuje się do finału Copa América, w którym Argentyna zmierzy się z Chile, czyli gospodarzami turnieju. Równocześnie do 27 lipca ma trwać zacięty bój o wykupienie piłkarza między wspomnianymi zespołami, bo właśnie do tego momentu będzie trwać urlop zawodnika. 

Ewentualny transfer do Realu mają ułatwić dobre relacje między Jorge Mendesem, agentem defensora, a Peterem Limem, właścicielem Valencii. Warto zaznaczyć, że Mendes ma także bardzo pozytywne stosunki z Florenitno Pérezem, więc miłe kontakty na tych liniach mogą doprowadzić do szybkiego porozumienia w sprawie domniemanej transakcji.

Na Estadio Mestalla doszło do wielkich przetasowań w zarządzie. Amadeo Salvo zrezygnował z funkcji prezydenta klubu z powodów osobistych, a za nim odeszło pięciu kolejnych działaczy. Z kolei nowo zatrudniona pani prezydent Valencii, Layhoon Chan, zapowiedziała na wczorajszej konferencji prasowej, że Otamendi może zostać sprzedany tylko za kwotę zawartą w kontrakcie zawodnika - 50 milionów euro. Negocjacje między obiema stronami wcale nie muszą więc przebiegać tak łatwo.ŹRÓDŁO
AS
TAGI: Nicolás Hernán Otamendi Valencia CF Manchester United FC Real Madryt CF Hiszpania Anglia Argentyna
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.