Bayern Monachium nie zamknął jeszcze kadry. Chce sprowadzić w trwającym oknie piłkarzy na cztery pozycje

Bayern Monachium nie zamknął jeszcze kadry. Chce sprowadzić w trwającym oknie piłkarzy na cztery pozycje
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bild

Przedstawiciele Bayernu Monachium zamierzają w ostatnich dnach letniego okna transferowego pozyskać nowego napastnika, skrzydłowego, defensywnego pomocnika oraz prawego obrońcę - poinformował „Bild”.

„Bawarczycy” zakończyli miniony sezon odniesieniem zwycięstwa w Lidze Mistrzów i z tego powodu nie mieli zbyt wiele czasu na zregenerowanie się przed rozpoczęciem następnego. Z kolei ten aspekt ma wpływ na to, że wielu czołowych graczy mistrza Niemiec nie znajduje się w optymalnej formie.

Z zaistniałej sytuacji doskonale zdaje sobie sprawę zarząd Bayernu Monachium i dlatego w ostatnich dniach letniego okna transferowego zamierza zakontraktować aż czterech nowych zawodników.

Dziennikarze „Bilda” uważają, że władzom ekipy z Allianz Areny zależy już nie tylko na pozyskaniu prawego obrońcy, ale także na defensywnym pomocniku, skrzydłowym oraz napastniku.

W tej pierwszej kwestii „Bawarczycy” zabiegali bardzo mocno o względy Sergiño Desta. Amerykanin ustalił nawet warunki indywidualnego kontraktu z mistrzem Niemiec. Ten na ostatniej prostej przegrał jednak walkę o defensora z Barceloną i dlatego teraz może skierować się ku podjęciu próby zakontraktowania Maxa Aaronsa z Norwich City.

W przypadku pozostałych graczy na razie trudno przypuszczać kogo na cel obiorą wysłannicy Bayernu, ale powoli zaczynają pojawiać się spekulacje dotyczące wzmocnienia pozycji skrzydłowego i napastnika osobami Calluma Hudsona-Odoia i Mario Götze.

Anglik już wcześniej znajdował się w kręgu zainteresowań drużyny z Monachium, ale ostatecznie zdecydował się podpisać nowy kontrakt z Chelsea, gdzie po ostatnich wzmocnieniach nie może liczyć na odgrywanie ważnej roli w zespole prowadzonym przez Franka Lamparda. Z kolei Niemiec jest wolnym zawodnikiem po tym, jak nie przedłużył umowy z Borussią Dortmund.

Więcej na temat: Bayern Monachium Niemcy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy