Chelsea nie musi martwić się o kupca na Abrahama. PIĘĆ klubów z Premier League w gotowości

Chelsea nie musi martwić się o kupca na Abrahama. PIĘĆ klubów z Premier League w gotowości fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Telegraph

Tammy Abraham znalazł się na celowniku pięciu zespołów występujących w Premier League - poinformował „The Telegraph”.

Przedstawiciele „The Blues” przymierzają się do przystąpienia do letniej rywalizacji o względy Erlinga Brauta Haalanda.

Ekipa ze Stamford Bridge zdaje sobie doskonale świadomość z faktu, że będzie jej niezwykle trudno przekonać Borussię Dortmund i samego reprezentanta Norwegii do ewentualnego zaakceptowania złożonej przez nią oferty, ale mimo to klub z Londynu ma być w optymistyczny sposób nastawiony do pomysłu zakontraktowania 20-letniego zawodnika.

O takim stanie rzeczy świadczy między innymi fakt, że Chelsea jest gotowa poświęcić Tammy'ego Abrahama, aby zgromadzić dodatkowe fundusze i zrobić miejsce w kadrze Thomasa Tuchela dla utalentowanego snajpera.

Dziennikarze „The Telegraph” przekonują, że „The Blues” nie musieliby się martwić o brak otrzymania interesującej propozycji za sześciokrotnego reprezentanta Anglii, ponieważ ten już teraz ma znajdować się na celowniku pięciu ligowych rywali londyńskiego zespołu - Leicester City, Southampton, West Hamu United, Aston Villi oraz Brighton.

Każda z wymienionych drużyn mogłaby pozyskać 23-latka za stosunkowo atrakcyjną kwotę, ponieważ ten jest związany z ekipą ze Stamford Bridge do zakończenia sezonu 2022/2023 i na jego mocy inkasuje 80 tysięcy funtów tygodniowo.

Abraham strzelił dwanaście goli oraz zanotował sześć asyst w dotychczas 30 rozegranych meczach w trwających rozgrywkach. Warto jednak zauważyć, że wychowanek Chelsea po objęciu w zespole rządów przez Thomasa Tuchela pełni w nim jedynie funkcję zmiennika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy