Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim

Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Dwa Fotele [Meczyki.pl]

Gościem programu „Dwa Fotele” na kanale Meczyki.pl na YouTubie był Sebastian Staszewski. Opowiedział on pewną historię dotyczącą Roberta Lewandowskiego.

Sebastian Staszewski na przestrzeni lat był związany między innymi z Polsatem Sport, Sport.pl czy Interia.pl, a niedawno został redaktorem naczelnym TVP Sport oraz wicedyrektorem stacji. W trakcie dziennikarskiej kariery miał styczność z topowymi rodzimymi piłkarzami. W tym gronie nie brakowało Roberta Lewandowskiego.

W pewnym momencie kontakt między nimi się jednak załamał. Poszło o tekst dotyczący relacji polskich zawodników grających w Borussii Dortmund. Dziennikarz opowiedział o tym w programie „Dwa Fotele”.

- Robert Lewandowski był piłkarzem, z którym - myślę, że mogę to powiedzieć - miałem bardzo dobrą relację. Kiedy był w Dortmundzie, dzwoniłem i zawsze odbierał. Gdy poprosiłem o wywiad z Mario Götze, po prostu wziął go za ucho w szatni, przyprowadził i dał mi go do telefonu. Natomiast kiedyś napisałem taki tekst opisujący trudne relacje trójki Polaków w Dortmundzie. Napisałem, jak to w polskim piekiełku w Dortmundzie bywało. Robert Lewandowski, mam nadzieję, że nie obrazi się znów za to, chciał wiedzieć, skąd się dowiedziałem i miałem te informacje. „Powiedz”. „Nie powiem”. „Powiedz”. „Nie powiem”. „Robert, a jakbyś ty mi powiedział i by ktoś mnie spytał, to chciałbyś, żebym mu powiedział?”. „Nie, ale powiedz”. „Nie powiem”. „To nie będziemy rozmawiać”. „Okej”. „Ale naprawdę nie będziemy”. „Okej”. Rozłączyliśmy się i 10 lat minęło - opowiedział Staszewski.

- Stwierdziłem, że skoro Robert tak powiedział, to ja nie będę się o to prosił. To nie było przyjemne z dziennikarskiego punktu widzenia. Po 10 latach spotkaliśmy się w Barcelonie. Prywatnej rozmowy już nie będę zdradzał, ale wyjaśniliśmy to sobie i podaliśmy sobie ręce. Chodziło o to, że jeżeli ktoś nie ma ochoty ze mną rozmawiać... To były najlepsze lata „Lewego”, ale skoro powiedział, że nie chce, to honorowo odpowiedziałem, że nie będziemy rozmawiać - dodał dziennikarz.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy