Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Łukasz Bejger powinien w najbliższych dniach zasilić szeregi Śląska Wrocław - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Klub z województwa dolnośląskiego dopiął swego i najpierw wygrał walkę o względy utalentowanego defensora z Rakowem Częstochowa, a następnie ustalił wszelkie warunki transakcji z jego udziałem z „Czerwonymi Diabłami”.

19-letni zawodnik przeniesie się do Śląska Wrocław na zasadzie transferu definitywnego i po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych zwiąże się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2024 roku.

Tym samym młodzieżowy reprezentant Polski dostąpi po raz pierwszy zaszczytu pokazania się na poziomie seniorskim, ponieważ w ekipie z Old Trafford występował w zespołach U-18 i U-23.

W trwających rozgrywkach rozegrał sześć meczów w drużynie stanowiącej bezpośrednie zaplecze dla klubu prowadzonego przez Ole Gunnara Solskjæra.

Pozostałe szczegóły transferu Łukasza Bejgera nie są znane, ale należy przypuszczać, że Śląsk Wrocław wyłoży za niego 200-300 tysięcy euro oraz zagwarantuje Manchesterowi United otrzymanie atrakcyjnego procentu z ewentualnej kolejnej sprzedaży środkowego obrońcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy