Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?!

Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Mediaset

Georginio Wijnaldum ustalił warunki indywidualnego kontraktu z Interem Mediolan - poinformował Sandro Sabatini w programie emitowanym na kanale Sport Mediaset.

Reprezentant Holandii jest przymierzany od pewnego czasu do opuszczenia szeregów Liverpoolu na zasadzie wolnego transferu po zakończeniu obecnego sezonu.

Co prawda doświadczony zawodnik wyraził chęć do nawiązania dłuższej współpracy z „The Reds”, ale do tej pory nie odniósł się w klarowny sposób do oferty otrzymanej ze strony aktualnego mistrza Anglii.

Media przekonywały, że taki stan rzeczy został spowodowany tym, że 30-letni piłkarz chciał wysłuchać propozycji nadesłanych od innych czołowych europejskich klubów.

Spośród nich największe zainteresowanie jego usługami mieli przejawiać takie ekipy jak FC Barcelona oraz Paris Saint-Germain.

W pierwszej z wymienionych drużyn wielkim zwolennikiem umiejętności prezentowanych przez Georginio Wijnaldum jest jego niedawny selekcjoner oraz rodak Ronald Koeman, dlatego wielu ekspertów przypuszczało, że Holender w przypadku opuszczenia Liverpoolu zdecyduje się na grę w „Dumie Katalonii”.

Teraz dziennikarze komentujący położenie środkowego pomocnika w programie emitowanym na kanale Sport Mediaset stwierdzili, że ten uścisnął już sobie dłoń z właścicielami Interu Mediolan i po tym sezonie przeniesie się najprawdopodobniej do Serie A.

- Marotta wyraził chęć do zakontraktowania Georginio Wijnalduma - powiedział Claudio Raimond, na którego słowa bardzo szybko zareagował Sandro Sabatini.

- Z tego, co wiem, to Inter ustalił już warunki umowy z Holendrem i obie strony uścisnęły sobie dłoń jeszcze w poprzednim roku. Wtedy zapadła decyzja o realizacji takiego wolnego transferu - przyznał dziennikarz.

31-latek trafił do Liverpoolu w lipcu 2016 roku. W trwających rozgrywkach wystąpił w 36 meczach „The Reds” i zdobył w nich trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy