Iñigo Martínez z hitowym transferem, ale nie do FC Barcelony?! Oferta na stole

Iñigo Martínez z hitowym transferem, ale nie do FC Barcelony?! Oferta na stole fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: COPE

Iñigo Martínez, którego w ostatnim czasie łączono z FC Barceloną, znalazł się na radarze innego hiszpańskiego giganta. Atlético Madryt złożyło 31-latkowi ofertę, licząc na letni transfer - donosi COPE.

Temat przenosin wychowanka Realu Sociedad na Camp Nou istnieje już od dłuższego czasu. Kilka miesięcy temu hiszpańskie media przekonywały nawet, że doświadczony defensor porozumiał się już z przedstawicielami „Dumy Katalonii”, co miało doprowadzić do wolnego transferu po sezonie.

W sprawie Martíneza martwił kataloński klub tylko jego stan zdrowotny. 31-latek ma w bieżącej kampanii spore problemy z regularną grą, a to wszystko z powodu kontuzji kolana i urazu stopy, z którym zmagał się od listopada ubiegłego roku.

19-krotny reprezentant wrócił w końcu do gry, biorąc już udział w starciu Pucharu Hiszpanii z Osasuną.

Bohater hitowego transferu z 2018 roku, gdy zamienił Real Sociedad na konkurencyjny Athletic, skłania się ku odejściu. Stoper z Ondarroy nie ma zamiaru przedłużać, wygasającego 30 czerwca 2023 roku, kontraktu.

Jak się okazuje, 31-latek może trafić do Atlético Madryt, starającego się ubiec FC Barcelonę.

Juanma Castaño z COPE poinformował, że madrytczycy skontaktowali się z  Martínezem, oferując mu kontrakt.

Diego Simeone chciałby za wszelką cenę wzmocnić wkrótce linię obrony, którą tworzą obecnie Jose Maria Giménez, Stefan Savic, Miguel Hermoso i Reinildo, pauzujący z powodu zerwania więzadła w kolanie.

Przed cenionym baskijskim defensorem kluczowe tygodnie.

Iñigo Martínez uzbierał w trwających rozgrywkach ledwie jedenaście występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy