Iwo Kaczmarski bardzo blisko powrotu do Ekstraklasy

Iwo Kaczmarski bardzo blisko powrotu do Ekstraklasy fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński I WP SportoweFakty

Iwo Kaczmarski ma trafić z Korony Kielce do Rakowa Częstochowa - podaje Piotr Koźmiński na łamach WP SportoweFakty.

Uchodzący za jeden z topowych polskich talentów 16-latek do tej pory łączony był głównie z największymi rodzimymi klubami - Legią Warszawa i Lechem Poznań. Z doniesień Koźmińskiego wynika jednak, że jego nowym zespołem będzie Raków.

W poprzednim sezonie Kaczmarski zadebiutował w Ekstraklasie. W czterech meczach na najwyższym szczeblu zdobył jedną bramkę, trafiając do siatki w starciu z ŁKS-em Łódź (2:0).

Już po spadku Korony Kaczmarski wybiegał 15 razy na murawy I ligi. Do tego dorzucił dwa występy w Pucharze Polski.

Teraz reprezentanta Polski do lat 17 czeka powrót do Ekstraklasy. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Koronę na Raków zamienili już Marcin Cebula i Daniel Szelągowski.

OFICJALNIE: Filipe Oliveira w Koronie Kielce

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy