Juventus wybrał kandydata na następcę Giorgio Chielliniego

Juventus wybrał kandydata na następcę Giorgio Chielliniego fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tuttosport

Po sezonie Giorgio Chiellini, kapitan i lider defensywy, odejdzie z Juventusu. Jego miejsce zająć może Nikola Milenković - podaje „Tuttosport”.

Włoch zdecydował się nie wypełniać kontraktu ważnego jeszcze przez rok. Teraz musi postanowić, co chce robić dalej. 37-latek ma do wyboru kontynuowanie kariery w Major League Soccer lub definitywne zawieszenie korków na kołku.

Bez względu na to, jak potoczy się ta historia, „Stara Dama” ma problem. Konieczne stało się sprowadzenie stopera, który zajmie miejsce kapitana zespołu.

Od dłuższego czasu na radarach turyńczyków znajduje się Nikola Milenković. Serb mógł odejść z Fiorentiny kilka miesięcy temu, ale zamiast tego podpisał nowy kontrakt. Wydaje się jednak, że co się odwlecze, to nie uciecze.

24-latek celuje w transfer do lepszego klubu, a zainteresowanie nim wykazują głównie ekipy z Premier League. Możliwość kontynuowania pobytu we Włoszech i występy w Lidze Mistrzów mogą jednak przekonać go do wyboru Juventusu.

Turyńczycy śledzą też innych zawodników, a jednym z nich jest Gabriel Magalhães. Na ten moment wydaje się, że wybiorą jedno z tych dwóch nazwisk.

Milenković w sezonie 2021/2022 zgromadził 37 występów okraszonych trzema trafieniami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy