Kibice Górnika ruszyli ze zbiórką. Chcą zatrzymać Angulo w Zabrzu!

Kibice Górnika ruszyli ze zbiórką. Chcą zatrzymać Angulo w Zabrzu! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: SOCIOS - Razem dla Górnika Zabrze

Stowarzyszenie „Socios Górnik” zamierza dołożyć się do nowego kontraktu Igora Angulo i rozpoczęło zbiórkę pieniędzy na zrealizowanie tego celu.

Doświadczony napastnik jest związany z drużyną z Zabrza do końca obecnego sezonu. Dotychczasowe rozmowy przedstawicieli klubu oraz zawodnika na temat przedłużenia współpracy nie przyniosły spodziewanego efektu, dlatego do walki o zatrzymanie 35-letniego zawodnika wkroczyli najbardziej oddani sympatycy ekipy z województwa śląskiego.

Na stronie „SOCIOS - Razem dla Górnika” możemy przeczytać, że fani ekstraklasowego zespołu są gotowi już teraz przeznaczyć 100 tysięcy złotych na rzecz zawarcie nowego kontraktu z Igorem Angulo. Ponadto uruchomili specjalną zbiórkę pieniędzy w celu zwiększenia tej puli.

Przedstawiciele stowarzyszenia zwrócili się do władz klubu, aby ustalić sposobu przekazania tych pieniędzy i obecnie czekają na reakcję z ich strony.

Fani Górnik pokazali już w przeszłości, że hiszpański napastnik zajmuje szczególne miejsce w ich sercach, ponieważ przekazali mu 100 tysięcy złotych premii za pomoc w wywalczeniu przez zespół awansu do Ekstraklasy w 2017 roku.

Gdyby tego było mało, to od kilku miesięcy domagają się umieszczenia go w „Galerii Sław” za wkład blisko 36-letniego piłkarza w rozwój klubu, który za jego sprawą dostąpił między innymi zaszczytu wystąpienia w eliminacjach Ligi Europy.

Sam zawodnik nie komentuje całej sprawy związanej ze swoją przyszłością, bo nie narzeka na brak zainteresowania ze strony tureckich zespołów. W polskich mediach pojawiła się też nawet informacja mówiąca o tym, że Angulo może zastąpić Jarosława Niezgodę w szeregach Legii Warszawa.

Pragniemy również zaznaczyć, że akcja związana ze zbiórką pieniędzy na nową umowę dla Hiszpana odbiła się szerokim echem w jego rodzimym kraju, bo stosowny artykuł na ten temat ukazał się między innymi w „AS-ie”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy