Koronawirus w Legii Warszawa. Superpuchar Polski zagrożony?!

Koronawirus w Legii Warszawa. Superpuchar Polski zagrożony?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Weszło

Weszlo.com poinformowało o przypadku COVID-19 w Legii Warszawa. Zakażony ma być masażysta.

Koronawirus, który opanował niemalże cały świat, nie omija też środowiska piłkarskiego w Polsce. W ostatnich dniach mieliśmy tego manifest. Najpierw zakażony został jeden z piłkarzy Wisły Płock, później z kolei jego losy podzielił gracz Lechii Gdańsk.

Okazuje się, że to nie wszystko. Tym razem okazało się, że COVID-19 dotarł do szeregów warszawskiej Legii. Jedna z próbek miała dać wynik pozytywny. Chodzi o masażystę.

Wszyscy zawodnicy zostali od razu wezwani do klubu na badania. Wyniki testów powinniśmy poznać w ciągu kilkunastu najbliższych godzin. Od nich będzie zależało, czy dojdzie do niedzielnego spotkania.

Wtedy to Legia ma spotkać się z Cracovią w ramach meczu o Superpuchar Polski.

Więcej na temat: Legia Warszawa Polska Koronawirus

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy