Krychowiak był bliski hitowego transferu przez konflikt z trenerem?! Temat może wrócić zimą

Krychowiak był bliski hitowego transferu przez konflikt z trenerem?! Temat może wrócić zimą fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Eurosport

Grzegorz Krychowiak nie ma najlepszych relacji z Marko Nikoliciem i ten fakt próbował wykorzystać Zenit Sankt Petersburg w ostatnich godzinach letniego okna transferowego w Rosji - poinformował Eurosport.

Doświadczony pomocnik należał w minionym sezonie do jednych z wyróżniających się zawodników występujących na rosyjskich boiskach. Duża w tym wszystkim była zasługa trenera Jurija Siomina, który dawał swoim podopiecznym wiele swobody w podejmowaniu decyzji na murawie.

30-letni piłkarz potrafił przekuć ten fakt w swój atut i dzięki temu gracz znany głównie ze skutecznej gry w defensywie, zaczął pokazywać się z bardzo dobrej strony także w ofensywie.

Ten stan rzeczy uległ zmianie po zwolnieniu wspomnianego szkoleniowca i zatrudnieniu w jego miejsce Marko Nikolicia w końcowej fazie poprzednich rozgrywek.

Nowy opiekun Lokomotiwu nie zdecydował się początkowo na dokonanie rewolucji w taktyce i dopiero przed startem kolejnego sezonu zaczął wprowadzać swoje porządki w zespole, a do tych należało między innymi ograniczenie ofensywnych zapędów poszczególnych zawodników, w tym Grzegorza Krychowiaka.

Taka sytuacja nie przypadła do gustu naszemu piłkarzowi i Eurosport przekonuje, że w efekcie pomiędzy trenerem a reprezentantem Polski powstał poważny konflikt, który mógł doprowadzić do hitowego transferu z udziałem 30-latka.

Wspomniane źródło uważa, że tuż przed zamknięciem letniego okna chęć zakontraktowania defensywnego pomocnika wyraził Zenit Sankt Petersburg. Nie miał on jednak wystarczająco dużo czasu na ustalenie szczegółów ewentualnej transakcji i dlatego ta nie doszła do skutku.

Niewykluczone, że zimą ten temat powróci, ponieważ sam Krychowiak miał wyrazić otwartość na ewentualną zmianę otoczenia w trakcie rozgrywek, o ile w dalszym ciągu nie znajdzie wspólnego języka ze szkoleniowcem Lokomotiwu.

Reprezentant Polski wystąpił w 13 spotkaniach w tym sezonie i strzelił w nich dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy