Krychowiak był bliski hitowego transferu przez konflikt z trenerem?! Temat może wrócić zimą

Krychowiak był bliski hitowego transferu przez konflikt z trenerem?! Temat może wrócić zimą fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Eurosport

Grzegorz Krychowiak nie ma najlepszych relacji z Marko Nikoliciem i ten fakt próbował wykorzystać Zenit Sankt Petersburg w ostatnich godzinach letniego okna transferowego w Rosji - poinformował Eurosport.

Doświadczony pomocnik należał w minionym sezonie do jednych z wyróżniających się zawodników występujących na rosyjskich boiskach. Duża w tym wszystkim była zasługa trenera Jurija Siomina, który dawał swoim podopiecznym wiele swobody w podejmowaniu decyzji na murawie.

30-letni piłkarz potrafił przekuć ten fakt w swój atut i dzięki temu gracz znany głównie ze skutecznej gry w defensywie, zaczął pokazywać się z bardzo dobrej strony także w ofensywie.

Ten stan rzeczy uległ zmianie po zwolnieniu wspomnianego szkoleniowca i zatrudnieniu w jego miejsce Marko Nikolicia w końcowej fazie poprzednich rozgrywek.

Nowy opiekun Lokomotiwu nie zdecydował się początkowo na dokonanie rewolucji w taktyce i dopiero przed startem kolejnego sezonu zaczął wprowadzać swoje porządki w zespole, a do tych należało między innymi ograniczenie ofensywnych zapędów poszczególnych zawodników, w tym Grzegorza Krychowiaka.

Taka sytuacja nie przypadła do gustu naszemu piłkarzowi i Eurosport przekonuje, że w efekcie pomiędzy trenerem a reprezentantem Polski powstał poważny konflikt, który mógł doprowadzić do hitowego transferu z udziałem 30-latka.

Wspomniane źródło uważa, że tuż przed zamknięciem letniego okna chęć zakontraktowania defensywnego pomocnika wyraził Zenit Sankt Petersburg. Nie miał on jednak wystarczająco dużo czasu na ustalenie szczegółów ewentualnej transakcji i dlatego ta nie doszła do skutku.

Niewykluczone, że zimą ten temat powróci, ponieważ sam Krychowiak miał wyrazić otwartość na ewentualną zmianę otoczenia w trakcie rozgrywek, o ile w dalszym ciągu nie znajdzie wspólnego języka ze szkoleniowcem Lokomotiwu.

Reprezentant Polski wystąpił w 13 spotkaniach w tym sezonie i strzelił w nich dwa gole.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy