Krychowiak otwarcie o swojej przyszłości

Krychowiak otwarcie o swojej przyszłości
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Express

Grzegorz Krychowiak przyznał w wywiadzie udzielonym na łamach „Sport Expressu”, że chciałby związać się na dłużej z Lokomotiwem Moskwa.

Reprezentant Polski przeniósł się tuż przed końcem lipca do rosyjskiego zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia z Paris Saint-Germain.

Przedstawiciele „Kolejarzy” przy tymczasowym sprowadzeniu defensywnego pomocnika zagwarantowali sobie prawo do jego definitywnego wykupu za jedenaście milionów euro.

W mediach pojawiały się jednak różne informacje na temat aktywacji wspomnianego zapisu. Jedne źródła przekazywały, że może on wejść w życie po rozegraniu dziesięciu meczów przez 29-latka. Z kolei drugie dodawały, że zgodę na dalsze kontynuowanie kariery w moskiewskiego drużynie musi jeszcze wyrazić sam zainteresowany.

Wiele na to wskazuje, że bez względu na ustalone wcześniej warunki dojdzie ostatecznie do definitywnego transferu Krychowiaka do Lokomotiwu, ponieważ ma on na swoim koncie już 24 występy w barwach Spartaka oraz w wywiadzie udzielonym na łamach  „Sport Expressu” wyraził chęć do kontynuowania kariery w rosyjskim klubie.

- Jestem tutaj szczęśliwy. Najważniejsze dla mnie jest regularna gra oraz czerpanie przyjemność z futbolu. Naturalnie mogę dłużej pograć w Lokomotiwie i skorzystam na tym. Atmosfera w zespole jest fajna, piłkarze prezentują wysoki poziom i drużyna co roku walczy o tytuł mistrzowski. Teraz jestem graczem podstawowego składu i mam motywację, aby dalej się rozwijać. Czego chcieć więcej? Oczywiście, że chciałbym tu zostać - przyznał reprezentant Polski.

Ekipa z Moskwy na półmetku rywalizacji w rosyjskiej elicie plasuje się na piątym miejscu i traci sześć punktów do prowadzącego Zenitu.

Warto także dodać, że defensywny pomocnik za sprawą wysokiej formy prezentowanej w barwach „Kolejarzy” ponownie znalazł się w kręgu zainteresowań mocniejszych europejskich klubów (więcej - TUTAJ).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy