Legia sięgnie po Jonathasa? Napastnik z przeszłością w Serie A, LaLiga i Bundeslidze!

Legia sięgnie po Jonathasa? Napastnik z przeszłością w Serie A, LaLiga i Bundeslidze!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Robert Błoński (Twitter)

Jonathas znalazł się w kręgu zainteresowań Legii Warszawa i już w środę może pojawić się w klubie w celu odbycia testów medycznych - informuje Robert Błoński z „Przeglądu Sportowego”.

Doświadczony Brazylijczyk rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt z Hannoverem tuż przed zamknięciem letniego okienka transferowego i jako wolny zawodnik może bez żadnych przeszkód związać się z nowym pracodawcą.

Niewykluczone, że już wkrótce zostanie nim Legia Warszawa, która poszukuje na rynku piłkarza mogącego wzmocnić rywalizację w linii ataku po sprzedaży Sandro Kulenovicia. Ponadto wciąż niepewny swojej przyszłości jest Carlitos, który może opuścić szeregi „Wojskowych” w nadchodzących dniach.

Nie tak dawno w mediach pojawiły się informacje, że ewentualnym następcą wspomnianego wyżej Chorwata może zostać Norbert Balogh, ale być może pojawienie się możliwości zakontraktowania 30-letniego piłkarza skłoniło władze ekipy ze stolicy do zmiany obiektu zainteresowania.

Jonathas zaliczył do tej pory pobyt między innymi w takich klubach jak Cruzeiro, AZ, Brescia, Pescara, Torino, Elche, Real Sociedad, Rubin Kazań czy Corinthians.

W ostatnim czasie był związany z Hannoverem. W barwach niemieckiej drużyny rozegrał w sumie tylko 24 spotkania przez dwa lata (w międzyczasie zaliczył półroczny pobyt na wypożyczeniu w Corinthians), w których zdobył cztery gole oraz zanotował jedną asystę. Mała liczba występów Brazylijczyka w tym zespole była podyktowana jego problemami zdrowotnymi, które co jakiś czas eliminowały go z gry na parę dni lub kilka tygodni.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy