Legia zapłaci dwa miliony euro za Ángela Rodado?!

Legia zapłaci dwa miliony euro za Ángela Rodado?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Esports IB3

Wraca temat przenosin Ángela Rodado do Legii Warszawa.

Napastnik Ibizy był łączony z wicemistrzem Polski już jakiś czas temu. To, że 22-latek jest blisko przeprowadzki do Warszawy potwierdził jeden z agentów. Doniesienia te zostały jednak szybko zdementowane przez innego przedstawiciela piłkarza.

Zdaniem Esports IB3 temat transferu Rodado do Polski jest aktualny. Jak czytamy, Legia jest zdecydowana na transfer Hiszpana. Według tego źródła klub z Warszawy ma być gotowy aktywować klauzulę widniejącą w kontrakcie atakującego z obecnym zespołem. Zapis umożliwia jego pozyskanie za około dwa miliony euro. Transfer za taką kwotę byłby największym w historii Ekstraklasy.

Rodado rywalizuje z Ibizą na trzecim hiszpańskim szczeblu. W 24 dotychczasowych występach ligowych zdobył 13 bramek. Do tego dorzucił trafienie w Pucharze Króla (mecz z Pontevedrą), z których to rozgrywek jego ekipa została wyeliminowana przez Barcelonę.

Napastnik do tej pory grał wyłącznie w ojczyźnie. Przed Ibizą szkolił się w Mallorce.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy