Lionel Messi w furii. Nie potrafił się powstrzymać [WIDEO]

2024-09-29 16:29:29; Aktualizacja: 2 godziny temu
Lionel Messi w furii. Nie potrafił się powstrzymać [WIDEO] Fot. Apple TV
Karol Brandt Źródło: Transfery.info

Lionel Messi po zremisowanym 1:1 meczu z Charlotte FC obraził sędziego, za co obejrzał żółtą kartkę.

Argentyńczykowi niezwykle rzadko puszczają nerwy, a o sporne sytuacje najczęściej wykłócają się inni członkowie zespołu. Tak było w FC Barcelonie, Paris Saint-Germain oraz Interze Miami.

W nocy z soboty na niedzielę o 1:30 polskiego czasu drużyna Lionela Messiego mierzyła się z Charlotte FC.

Rezultat zawodów w 57. minucie otworzył Karol Świderski. Dziesięć minut później do wyrównania doprowadził kapitan „Albicelestes”.

Świetną okazję do zdobycia bramki na wagę trzech punktów w doliczonym czasie gry zmarnował Luis Suárez. Udział w tej akcji brał Messi, który widział wszystko doskonale.

W jego ocenie Urugwajczyk był faulowany w polu karnym, w związku z czym ekipie z Miami należała się jedenastka.

Idąc tym tropem, 37-latek popędził do sędziego i postanowił go zrugać.

„Jesteś złym człowiekiem, jesteś złym człowiekiem. Ty sku*wysynu, jesteś złym człowiekiem” – rzucił do arbitra, za co momentalnie został ukarany żółtym kartonikiem.

Ostatecznie zawody skończyły się wynikiem remisowym.