ŁKS Łódź z zakazem transferowym

ŁKS Łódź z zakazem transferowym
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mirko Poledica [Twitter] I Tipsbladet.dk I 90minut.pl

FIFA nałożyła na ŁKS Łódź zakaz rejestrowania nowych zawodników - poinformował Mirko Poledica.

„Klub pilkarski LKS Lodz otrzymał zakaz rejestrowania nowych pilkarza z stronie FIFA, poniewaz nie spłacili długu serbskiemu zawodniku Dragoljub Srnic” - napisał na Twitterze Poledica, który w przeszłości grał w Polsce, reprezentując barwy Lecha Poznań, Legii Warszawa i Pogoni Szczecin. Jak podaje 90minut.pl, obecnie jest szefem serbskiego związku zawodowego piłkarzy.

29-letni Srnić był zawodnikiem ŁKS-u między 2019 a 2021 rokiem. Rywalizując z łódzką drużyną w Ekstraklasie i I lidze, zanotował w jej koszulce 38 występów.

Sprawę do FIFA w związku z zaległościami finansowymi ŁKS-u względem swojej osoby złożył również Mikkel Rygaard. W listopadzie 31-letni Duńczyk, który przebywał w Polsce przez 10 miesięcy, rozwiązał umowę z winy klubu. Według Tipsbladet.dk sądzi się on o wynagrodzenie z dwóch miesięcy oraz premię.

Obaj zawodnicy mają aktualnie nowe zespoły. Srnić latem dołączył do FK Radnički 1923 Kragujevac, a Rygaard w końcówce grudnia trafił do BK Häcken.

ŁKS plasuje się na dziewiątej lokacie w tabeli I ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy