Maciej Rybus nie gra od sierpnia. Wyjaśniło się dlaczego

Maciej Rybus nie gra od sierpnia. Wyjaśniło się dlaczego fot. Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy Onet

Menedżer Macieja Rybusa Mariusz Piekarski na łamach „Przeglądu Sportowego Onet” wypowiedział się na temat sytuacji piłkarza, który nie gra w Rubinie Kazań.

Maciej Rybus, który wcześniej był związany z Lokomotiwem Moskwa oraz Spartakiem Moskwa latem dołączył do Rubina Kazań. Od tamtej pory lewy obrońca, który miał problemy z regularnymi występami w poprzednim klubie, zanotował tylko po jednym występie w rosyjskiej ekstraklasie i krajowym pucharze.

Niektóre polskie media zaczęły kolportować informację, że 34-latek został odsunięty od drużyny. Mijało się to z pierwotnymi doniesieniami z Rosji, które sugerowały tylko, iż 66-krotny reprezentant kraju nie trenuje z zespołem.

O co dokładnie chodzi? Dlaczego boczny defensor nie gra? To w rozmowie z „Przeglądem Sportowym Onet” wyjaśnił Mariusz Piekarski, a więc jego agent.

- Ponieważ ma poważną kontuzję. Będzie pauzował co najmniej do końca rundy. W mediach można czasem przeczytać, że został odsunięty od składu. To wszystko bzdury. Wszystkie plany Maćka pokrzyżował uraz. Odszedł ze Spartaka Moskwa, żeby grać. W Rubinie spotkał trenera, który zna go z Tereka Grozny. Szykowany był do pierwszego składu. Niestety, na treningu przypadkowo został sfaulowany przez kolegę i pękła mu jedna z kości w stopie. Jest mu z tego powodu bardzo przykro, bo już wcześniej długo leczył pachwinę. Doszedł do zdrowia i kolejny pech. Mamy nadzieję, że wszystkie nieszczęścia są już za nim i w styczniu zacznie przygotowania z drużyną - powiedział menedżer (więcej TUTAJ).

Rubin z dorobkiem 12 punktów zajmuje 10. miejsce w tabeli ligi rosyjskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy