Michał Karbownik blisko wyboru nowego klubu

Michał Karbownik blisko wyboru nowego klubu fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Schalke Inside

Michał Karbownik jest zdecydowany na przeprowadzkę do Schalke 04 Gelsenkirchen - donosi profil „Schalke Inside” na Twitterze.

Czterokrotny reprezentant Polski pokazał się z bardzo dobrej strony na wypożyczeniu w Fortunie Düsseldorf, kończąc ubiegłe rozgrywki z dorobkiem siedmiu asyst i trafieniem w 27 meczach.

Te liczby nie okazały się wystarczające do tego, by otrzymał jeszcze jedną szansę w Brighton. W konsekwencji doprowadziło to do wystawienia go na sprzedaż.

Jego dostępność postanowiły wykorzystać zespoły z zaplecza Bundesligi. Spośród nich największą determinacją wykazuje się spadkowicz - Schalke 04 Gelsenkirchen, który wystosował za niego ofertę w granicach dwóch milionów euro.

Nie spotkała się ona z aprobatą przedstawicieli „Mew”, którzy chcieliby odzyskać trzy z 5,5 milionów euro zainwestowanych w jego sprowadzenie z Legii Warszawa w 2020 roku.

Na chwilę obecną nie jest jasne, czy drużyna z Niemiec podwyższy swoją propozycję, ale profil „Schalke Inside” poinformował na Twitterze, że Michał Karbownik jest zdecydowany na dołączenie do niej w trwającym oknie transferowym.

Tym samym 22-letni zawodnik odrzuciłby zaloty między innymi ze strony HSV oraz Herthy.

Jasne stanowisko wychowanka „Wojskowych” może zmusić Brighton do obniżenia oczekiwań, ponieważ ryzykuje w ten sposób utratę szansy na zarobienie na jego sprzedaży, bo obowiązujący z nim kontrakt wygasa wraz z końcem czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy