Nowy obrońca Southampton

Nowy obrońca Southampton
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Southampton FC

Cuco Martina jest jedną nogą w Southampton – poinformował na konferencji prasowej menadżer Ronald Koeman.


Obrońca obecnie jest zawodnikiem Twente. W ekipie „Świętych” ma zastąpić kontuzjowanego Ryana Bertranda. O transferze poinformował menadżer angielskiego klubu.

- Jesteśmy poważnie zainteresowani jego osobą i transfer jest bardzo blisko finalizacji – powiedział Holender.

25-latek jest bardzo wszechstronnym graczem – może występować na każdej pozycji w obronie. W Twente spędził już dwa sezony, wcześniej natomiast prowadził go brat Ronalda Koemana, Erwin, w RKC.

Media twierdzą, że opłata transferowa wyniesie 1,5 miliona euro. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy