OFICJALNIE: Bruun Larsen opuścił Bundesligę

OFICJALNIE: Bruun Larsen opuścił Bundesligę fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Anderlecht

Anderlecht poinformował o pozyskaniu Jacoba Bruun Larsena.

Duńczyk nie był podstawowym zawodnikiem Hoffenheim. Z tego też powodu władze klubu doszły do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem okaże się dla niego wypożyczenie.

Chętnych na jego usługi nie brakowało. Ostatecznie najkonkretniejszy okazał się przedstawiciel belgijskiej ekstraklasy, Anderlecht.

22-latek przenosi się do tej ekipy na zasadzie wypożyczenia. Na mocy porozumienia, które zostało zawarte między stronami, ma on reprezentować barwy stołecznego klubu do 30 czerwca 2021 roku.

- Jacob to niezwykle dynamiczny piłkarz, który imponuje też nieprzeciętnymi umiejętnościami piłkarskimi. To obunożny zawodnik. Mamy nadzieje, że pomoże nam w realizacji zamierzonych celów - powiedział dyrektor sportowy, Peter Verbeke.

Skrzydłowy jest związany z Hoffenheim od stycznia 2020 roku. Wtedy to za dziewięć milionów euro opuścił Borussię Dortmund. Od tamtej pory zanotował 15 spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy