OFICJALNIE: Cyprien w Parmie

OFICJALNIE: Cyprien w Parmie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Parma

Parma poinformowała o pozyskaniu Wylana Cypriena.

Poniedziałek jest dla kibiców Parmy niezwykle pasjonujący. Najpierw poinformowano bowiem o pozyskaniu skrzydłowego, Valentin Mihăilă. Teraz z kolei potwierdzono sprowadzenie Wylana Cypriena.

25-latek przenosi się do ligi włoskiej z Nicei na zasadzie wypożyczenia, za które na konto Francuzów wpłynie półtora miliona euro. Umowa zawarta między podmiotami będzie obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

W porozumieniu znalazł się też obowiązek wykupu po wspomnianym okresie. Wtedy to Parma przeleje byłemu pracodawcy środkowego pomocnika kolejne osiem milionów euro.

Wtedy też w życie wejdzie kontrakt, który prawdopodobnie straci ważność po 30 czerwca 2025 roku.

Urodzony w Les Abymes piłkarz to wychowanek Paris FC. Zanim trafił do Nicei, był też związany z Lens.

Na boiskach ligi francuskiej zanotował do tej pory przeszło 120 występów. Jego dorobek to 23 bramki i 12 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy