OFICJALNIE: Lista transferowa Chojniczanki

OFICJALNIE: Lista transferowa Chojniczanki
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice przedstawiła listę zawodników, którzy zimą opuszczą klub.

Wolną rękę w poszukiwaniu nowych drużyn otrzymali Kamil Sylwestrzak (15 ligowych występów, gol i asysta w tym sezonie), Hubert Wołąkiewicz (15 występów, gol) i Paweł Zawistowski (pięć występów), przy czym podkreślono, że decyzją Zbigniewa Smółki wiosną już na pewno nie zagrają oni w barwach Chojniczanki.

Z prośbą o rozwiązanie kontraktu do działaczy pierwszoligowca zwrócił się Toni Conejo (dziewięć występów, gol) i on również żegna się z klubem.

31-letni Sylwestrzak, 34-letni Wołąkiewicz i 35-letni Zawistowski to zawodnicy doskonale znani z gry w Ekstraklasie. Na razie nie wiadomo, jak potoczą się ich losy.

Chojniczanka ma za sobą fatalne miesiące. Ekipa z Chojnic zamyka tabelę I ligi. W 20 dotychczasowych spotkaniach zdobyła 16 punktów. Jej strata do bezpiecznej strefy wynosi cztery „oczka”.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy