OFICJALNIE: Lista transferowa Chojniczanki

OFICJALNIE: Lista transferowa Chojniczanki
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice przedstawiła listę zawodników, którzy zimą opuszczą klub.

Wolną rękę w poszukiwaniu nowych drużyn otrzymali Kamil Sylwestrzak (15 ligowych występów, gol i asysta w tym sezonie), Hubert Wołąkiewicz (15 występów, gol) i Paweł Zawistowski (pięć występów), przy czym podkreślono, że decyzją Zbigniewa Smółki wiosną już na pewno nie zagrają oni w barwach Chojniczanki.

Z prośbą o rozwiązanie kontraktu do działaczy pierwszoligowca zwrócił się Toni Conejo (dziewięć występów, gol) i on również żegna się z klubem.

31-letni Sylwestrzak, 34-letni Wołąkiewicz i 35-letni Zawistowski to zawodnicy doskonale znani z gry w Ekstraklasie. Na razie nie wiadomo, jak potoczą się ich losy.

Chojniczanka ma za sobą fatalne miesiące. Ekipa z Chojnic zamyka tabelę I ligi. W 20 dotychczasowych spotkaniach zdobyła 16 punktów. Jej strata do bezpiecznej strefy wynosi cztery „oczka”.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Thiago zdeterminowany do przeprowadzki. Hiszpan naciska na Bayern Monachium Thiago zdeterminowany do przeprowadzki. Hiszpan naciska na Bayern Monachium Pestka trafi do beniaminka Serie A?! Pestka trafi do beniaminka Serie A?! Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy