Oficjalnie: Nowy klub Majewskiego

Oficjalnie: Nowy klub Majewskiego
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Huddersfield Town

Radosław Majewski został piłkarzem Huddersfield Town FC.

Polak przywdzieje nowe barwy na zasadzie rocznego wypożyczenia. Nie określono, czy w umowie transakcji zawarto klauzulę dającą możliwość transferu definitywnego. Co ważne, angielski klub traktuje pomocnika jako olbrzymie wzmocnienie zespołu.

Mimo iż pozycja Majewskiego w Nottingham Forest była nienajgorsza, to wraz z przyjściem nowego trenera - Stuarta Pearce'a, uległa ona zmiane. Szkoleniowiec uznał, że 27-latek nie pasuje do jego koncepcji i jeśli chce liczyć na regularne występy, powinien zdecydować się na grę w innej drużynie. 

Były piłkarz Groclinu i Polonii występuje na zapleczu Premier League od 2009 roku. W tym czasie w rozgrywkach Championship rozegrał 162 spotkania, 19-krotnie wpisując się na listę strzelców. 

Warto nadmienić, iż w dniu potwierdzenia transferu Polak wystąpił w meczu towarzyskim nowej drużyny z Sheffield United, wchodząc na boisko w 73 minucie. Odegrał istotną rolę w zwycięstwie zespołu, asystując przy jedynej bramce tego spotkania. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy