Oficjalnie: Nowy klub Majewskiego

Oficjalnie: Nowy klub Majewskiego
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Huddersfield Town

Radosław Majewski został piłkarzem Huddersfield Town FC.

Polak przywdzieje nowe barwy na zasadzie rocznego wypożyczenia. Nie określono, czy w umowie transakcji zawarto klauzulę dającą możliwość transferu definitywnego. Co ważne, angielski klub traktuje pomocnika jako olbrzymie wzmocnienie zespołu.

Mimo iż pozycja Majewskiego w Nottingham Forest była nienajgorsza, to wraz z przyjściem nowego trenera - Stuarta Pearce'a, uległa ona zmiane. Szkoleniowiec uznał, że 27-latek nie pasuje do jego koncepcji i jeśli chce liczyć na regularne występy, powinien zdecydować się na grę w innej drużynie. 

Były piłkarz Groclinu i Polonii występuje na zapleczu Premier League od 2009 roku. W tym czasie w rozgrywkach Championship rozegrał 162 spotkania, 19-krotnie wpisując się na listę strzelców. 

Warto nadmienić, iż w dniu potwierdzenia transferu Polak wystąpił w meczu towarzyskim nowej drużyny z Sheffield United, wchodząc na boisko w 73 minucie. Odegrał istotną rolę w zwycięstwie zespołu, asystując przy jedynej bramce tego spotkania. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy