OFICJALNIE: Nowy obrońca Sampdorii. Trzeci uczestnik Euro U-21!

OFICJALNIE: Nowy obrońca Sampdorii. Trzeci uczestnik Euro U-21!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UC Sampdoria

Joachim Andersen dołączył do Sampdorii.

Młodzieżowy reprezentant Danii zasilił szeregi drużyny z Genui na zasadzie transferu definitywnego i po przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą długoterminowym kontrakt.

Włodarze włoskiego klubu nie ujawnili kwoty za jaką pozyskali utalentowanego defensora, ale zdaniem mediów, Sampdoria sprowadziła do siebie 21-letniego zawodnika Twente za blisko 1,5 miliona euro.

Joachim Andersen rozpoczynał swoją seniorską przygodę z futbolem w barwach ekipy z Enschede. W sumie dla holenderskiego zespołu rozegrał 50 spotkań i strzelił w nich cztery bramki oraz zanotował jedną asystę.

Duńczyk jest już trzecim piłkarzem sprowadzonym tego lata przez Sampdorię, który brał udział w tegorocznych Mistrzostwach Europy U-21 (przed nim kontraktu z klubem podpisali Dawid Kowancki i Bruno Fernandes). Środkowy obrońca pełnił funkcję rezerwowego na turnieju rozgrywanym w Polsce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy