OFICJALNIE: Soszyński w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Soszyński w Arce Gdynia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia poinformowała o pozyskaniu Łukasza Soszyńskiego.

Po spadku z Ekstraklasy działaczy ekipy z Trójmiasta bardzo szybko ruszyli do ofensywny transferowej. Do zespołu wcześniej dołączyli między innymi Mikołaj Łabojko oraz Szymon Drewniak. Teraz do tej grupy dołączył też Łukasz Soszyński.

22-latek, który wcześniej występował w ekipie Zagłębia Lubin, przenosi się do Arki na zasadzie wolnego transferu. Z nowym zespołem podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Soszyński najlepiej czuje się na pozycji defensywnego pomocnika.

Wychowanek „Miedziowych” występował w zeszłym sezonie wyłącznie w trzecioligowych rezerwach. Tam zanotował 12 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy