OFICJALNIE: Soszyński w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Soszyński w Arce Gdynia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia poinformowała o pozyskaniu Łukasza Soszyńskiego.

Po spadku z Ekstraklasy działaczy ekipy z Trójmiasta bardzo szybko ruszyli do ofensywny transferowej. Do zespołu wcześniej dołączyli między innymi Mikołaj Łabojko oraz Szymon Drewniak. Teraz do tej grupy dołączył też Łukasz Soszyński.

22-latek, który wcześniej występował w ekipie Zagłębia Lubin, przenosi się do Arki na zasadzie wolnego transferu. Z nowym zespołem podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Soszyński najlepiej czuje się na pozycji defensywnego pomocnika.

Wychowanek „Miedziowych” występował w zeszłym sezonie wyłącznie w trzecioligowych rezerwach. Tam zanotował 12 występów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy