Sebastian Szymański z golem dla Dynama Moskwa i wymowną cieszynką [WIDEO]

Źródło: Dynamo Moskwa

Sebastian Szymański strzelił gola w meczu rosyjskiej ekstraklasy pomiędzy FK Chimki a Dynamem Moskwa (0:3).

Grające na wyjeździe Dynamo otworzyło wynik spotkania w 35. minucie, gdy do siatki trafił Fiodor Smołow. Między pierwszym a drugim golem dla ekipy z Moskwy sędzia główny wyrzucił z boiska aż trzech zawodników. Po stronie gospodarzy byli to Filip Dagerstål i Lawrence Nicholas, a w szeregach gości - Roman Jewgienjew.

Szymański zdobył bramkę dla Dynama w 84. minucie. Polak otrzymał podanie od Konstantina Tiukawina i z kilku metrów wpakował piłkę do siatki. Zaraz po tym 22-latek klęknął na kolana, złożył ręce w geście modlitwy, a następnie uniósł je do góry.

Gestu Szymańskiego próżno szukać w transmisji ze spotkania opublikowanej na kanale rosyjskiej ekstraklasy na YouTube, ale widać go na innych nagraniach.

Dla 22-latka to szósty gol w tym sezonie ligi rosyjskiej.

W sobotę kolejną bramkę dla Dynama zdobył Daniił Fomin i wygrało ono 3:0. Aktualnie jest liderem tabeli, ale Zenit (punkt straty) jest jeszcze przed swoim meczem.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on zostanie nowym trenerem Napoli?! Jest na „pole position” To on zostanie nowym trenerem Napoli?! Jest na „pole position” Jan Urban po blamażu z Cracovią Jan Urban po blamażu z Cracovią Strzelił 16 goli. Napastnik wypożyczony z Pogoni Szczecin wybrany piłkarzem sezonu w klubie Strzelił 16 goli. Napastnik wypożyczony z Pogoni Szczecin wybrany piłkarzem sezonu w klubie José Mourinho trenerem beniaminka?! Zaskakujące informacje José Mourinho trenerem beniaminka?! Zaskakujące informacje Przesądzone. Oto pierwszy spadkowicz z Ekstraklasy [OFICJALNIE] Przesądzone. Oto pierwszy spadkowicz z Ekstraklasy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Drużyny Krystiana Bielika i Michała Helika spadły z ligi OFICJALNIE: Drużyny Krystiana Bielika i Michała Helika spadły z ligi Duża kontrowersja w meczu Arsenal - Bournemouth. „Nie mogę w to uwierzyć” Duża kontrowersja w meczu Arsenal - Bournemouth. „Nie mogę w to uwierzyć”