Stal Mielec pokonała Lechię Gdańsk?! Interesujący transfer drużyny Kamila Kieresia

Stal Mielec pokonała Lechię Gdańsk?! Interesujący transfer drużyny Kamila Kieresia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Koźmiński [WP Sportowe Fakty]

Stal Mielec lada dzień powinna sfinalizować ciekawy transfer, bo pozyska Alvisa Jaunzemsa - informuje Piotr Koźmiński. Łotysz był wcześniej łączony z Lechią Gdańsk.

Stal Mielec w minionej kolejce niespodziewanie pokonała Śląsk Wrocław i dzięki temu zajmuje w tabeli solidne dziesiąte miejsce.

Okazuje się, że nikt na Podkarpaciu nie zamierza osiąść na laurach i szykowany jest bardzo ciekawy transfer. Według informacji Piotra Koźmińskiego przedstawiciela Ekstraklasy zasili prawy obrońca, Alvis Jaunzems.

Łotysz ma trafić do Polski z Valmiery, czyli mistrza jego ojczystego kraju.

Transakcja zostanie sfinalizowana po czwartkowym meczu obecnej drużyny 24-latka w Lidze Konferencji Europy przeciwko Partizanowi Tirana. Chwilę później zjawi się w Mielcu na testach medycznych.

Wydaje się, że przedstawiciel Ekstraklasy wygrał o niego rywalizację z Lechią Gdańsk. To właśnie ta ekipa zabiegała również o 29-krotnego reprezentanta Łotwy. On woli jednak najwyższy szczebel rozgrywkowy.

Od początku tego sezonu Alvis Jaunzems wystąpił w 30 spotkaniach, a jego dorobek stanowią cztery bramki oraz sześć asyst.

Stal Mielec już w sobotę rozegra mecz przeciwko Rakowowi Częstochowa w ramach Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz pominie gwiazdę? Ten napastnik ma nie otrzymać powołania na marcowe mecze reprezentacji Polski Michał Probierz pominie gwiazdę? Ten napastnik ma nie otrzymać powołania na marcowe mecze reprezentacji Polski To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy