Stal Mielec z interesującym transferem. Reprezentant Łotwy [OFICJALNIE]

Stal Mielec z interesującym transferem. Reprezentant Łotwy [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stal Mielec

Stal Mielec poinformowała o pozyskaniu Alvisa Jaunzemsa z Valmiery. O gracza zabiegała też Lechia Gdańsk.

Stal Mielec od kilku dni rywalizowała o Alvisa Jaunzemsa. Po meczu jego Valmiery w europejskich pucharach sprawa wyraźnie przyspieszyła.

Poniedziałek to dzień, w którym informację obwieszczono światu.

Łotysz najpierw przeszedł szczegółowe testy medyczne, które wypadły pomyślnie, dlatego transakcja doszła do skutku.

Do Ekstraklasy przenosi się w ramach definitywnego transferu za nieujawnioną kwotę.

Na mocy zawartego porozumienia ma występować w Polsce do 30 czerwca 2025 roku. Umowa ma opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

„Nowym zawodnikiem PGE FKS Stali Mielec został Alvis Jaunzems. 24-letni zawodnik gra na pozycji prawego obrońcy, ale również jako wahadłowy i prawy pomocnik. Alvis przechodzi do naszego zespołu z łotewskiego klubu Valmiera, z którym w 2022 roku zdobył mistrzostwo Łotwy. W obecnym sezonie Jaunzems oprócz meczów ligowych wystąpił również w trzech meczach eliminacji Ligi Konferencji, zdobywając jedną bramkę i zaliczając jedną asystę” - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Alvis Jaunzems ma na swoim koncie 29 występów w reprezentacji Łotwy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy