„To znów się odezwało”. Dziennikarz diagnozuje porażkę Lecha Poznań

„To znów się odezwało”. Dziennikarz diagnozuje porażkę Lecha Poznań fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Lech Poznań mierzył się z Pogonią Szczecin w Pucharze Polski i przegrał to starcie po dogrywce 0-1. Na ten temat wypowiedział się dla Meczyki.pl Dawid Dobrasz.

Lech Poznań w Ekstraklasie na wiosnę jeszcze nie przegrał. Podopieczni Mariusza Rumaka najpierw uporali się z Zagłębiem Lubin, by kilka dni później pokonać Jagiellonię Białystok.

W minionej kolejce natomiast przy Bułgarskiej padł remis przeciwko Śląskowi Wrocław (0-0).

Z tego powodu kibice z nadziejami spoglądali w przyszłość i wierzyli, że będą w stanie wyeliminować Pogoń Szczecin.

Rzeczywistość okazała się jednak inna. Po dogrywce lepsi okazali się gracze Jensa Gustafssona.

Gola na wagę triumfu przyjezdnych zdobył w 119. minucie João Gamboa.

Na temat odpadnięcia Lecha z Pucharu Polski wypowiedział się dla Meczyki.pl Dawid Dobrasz.

- Wszyscy ofensywni piłkarze Lecha zagrali na minus. Nie rozumiem tych słów Mariusza Rumaka, który powiedział, że dobrze to funkcjonowało.

- Trener się wystraszył. Nie zaryzykował. Zamiast dokonać zmian i pójść po zwycięstwo, to skończyło się w najgorszy możliwy sposób. Gen przegrywu Lecha znowu się odezwał - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy