Warta Poznań celuje w ponowny transfer Miguela Luísa. Ponadto dwóch testowanych
2022-07-26 16:11:49; Aktualizacja: 3 lata temu
Warta Poznań chce ponownie pozyskać Miguela Luísa. Do tego przedstawiciel Ekstraklasy testuje Pedro Vieirę i Jakuba Bednarczyka - informują Maciej Wąsowski i Damian Smyk z Weszlo.com.
Warta Poznań rozpoczęła ten sezon - delikatnie mówiąć - bardzo przeciętnie, bo od dwóch porażek. Najpierw podopieczni Dawida Szulczka ulegli Rakowowi Częstochowa (0-1), a później lepsza od tej ekipy okazała się Wisła Płock (0-4).
Trener oraz działacze wiedzą, że potrzeba wzmocnień, jeśli zespół ma liczyć się w walce o utrzymanie. Z tego powodu pojawił się pomysł ponownego sprowadzenia z Rakow Częstochowa Miguela Luisa.
Portugalczyk spisywał się w Warcie bardzo dobrze, a w drużynie wicemistrza Polski nie ma zbyt wielkich szans na regularne występy, dlatego wydaje się ciekawym rozwiązaniem. Tym razem jednak w grę wchodzi transfer definitywny, a rozmowy trwają.Popularne
Ponadto w Poznaniu testują też dwóch innych zawodników, a są nimi napastnik Pedro Vieira - również z Rakowa Częstochowa oraz prawy obrońca Jakub Bednarczyk - obecnie pozostający bez przynależności klubowej.
Swój kolejny mecz Warta rozegra w sobotę, a rywalem będzie Miedź Legnica.



![Transfery - Relacja na żywo z ostatniego dnia okna transferowego [DEADLINE DAY - Zima 2026]](img/photos/115155/170x113/deadline-02022026.jpg)







![Mistrz Polski w drugiej lidze. Szybki transfer [OFICJALNIE]](img/photos/92139/170x113/dino-hotic.jpg)
![Transfery - Relacja na żywo [07/02/2026]](img/photos/115131/170x113/relacja-07022026.jpg)


![Zero występów w Milanie, zero występów w AS Romie. Następny transfer bramkarza [OFICJALNIE]](img/photos/115477/170x113/devis-vasquez.jpg)


![„Zawodnikiem” meczu w Championship została... wiewiórka [WIDEO]](img/photos/115506/90x60/wiewiorka.jpg)





![Ciemniejsza strona Endricka. Napastnik wypożyczony z Realu Madryt obejrzał czerwoną kartkę [WIDEO]](img/photos/115505/90x60/endrick.jpg)






