Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek pewny powrotu na boisko Jakuba Błaszczykowskiego

Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek pewny powrotu na boisko Jakuba Błaszczykowskiego fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Super Express

Trener Wisły Kraków Jerzy Brzęczek udzielił wywiadu „Super Expressowi”, w którym między innymi poruszył temat stanu zdrowia Jakuba Błaszczykowskiego.

Los nie oszczędza w ostatnim czasie Jakuba Błaszczykowskiego. Na początku sezonu doznał on kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie i wspólnie z lekarzami podjął decyzję, by leczyć się zachowawczo.

Kiedy wrócił do treningów i był nawet bliski powrotu, uraz się odnowił, co poskutkowało tym, że musiał przejść operację.

Skrzydłowy skończy w grudniu 37 lat, dlatego też wielu fanów zastanawia się, czy zobaczymy go jeszcze na boiskach Ekstraklasy, czy też zakończy karierę. Głos w sprawie postanowił zabrać trener Wisły Kraków, a prywatnie wujek zawodnika, czyli Jerzy Brzęczek. Udzielił on wywiadu „Super Expressowi”.

- Myślę, że tak, a raczej na pewno. Jest po operacji więzadeł w kolanie, którą przeszedł ponad dwa tygodnie temu. Przeszła bardzo pomyślnie, nie było żadnych komplikacji i Kuba czuje się dobrze - stwierdził.

- Operowane miał to samo kolano, w którym miał zerwane więzadła za czasów gry w Borussii Dortmund, bodajże w roku 2013. Wspominając tamtą operację, mówi, że obecnie czuje się znacznie lepiej niż wtedy po podobnym zabiegu. Wówczas były po nim komplikacje. Na razie lekarz ani rehabilitanci nie określają daty powrotu do treningów, ale jesteśmy przekonani, że Kuba wróci i na zakończenie kariery zagra w Wiśle - dodał.

Cały wywiad Jerzego Brzęczka dla „Super Expressu” można przeczytać w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy