Zagłębie Lubin o krok od ważnego podpisu. Zaawansowane rozmowy

Zagłębie Lubin o krok od ważnego podpisu. Zaawansowane rozmowy
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Meczyki.pl

Zagłębie Lubin prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie transferu definitywnego Dawida Kurminowskiego. Wszystko wyjaśni się w ciągu najbliższych dni - donosi Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Dawid Kurminowski do Zagłębia trafił w ramach wypożyczenia z Aarhus GF. W Danii 24-latek notował nieudany okres, który okrasił zaledwie trzema golami. Z tego powodu zdecydował się na powrót do ojczyzny.

Początki napastnika na rodzimych boiskach zapowiadały kolejne kłopoty. Adept akademii Lecha Poznań borykał się przez kilka miesięcy z kontuzjami, przez co nie potrafił zaznać regularności. Wydawało się zatem, że pobyt w Lubinie będzie kolejnym rozczarowującym epizodem w jego karierze.

W ostatnich tygodniach pozycja Kurminowskiego diametralnie się zmieniła. Zaczął łapać niezbędne minuty, stając się coraz bardziej istotnym piłkarzem w kadrze Waldemara Fornalika.

24-latek odwdzięczył się za zaufanie, zdobywając trzy gole w pięciu minionych kolejkach. To wystarczyło, by przekonać zarząd „Miedziowych” do rozpoczęcia rozmów w sprawie transferu definitywnego.

Jak informuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl, na ten moment wydaje się, że Kurminowski zostanie w Zagłębiu na dłużej.

Cała operacja powinna zostać sfinalizowana w ciągu najbliższych dni. Obecnie obydwa kluby prowadzą zaawansowane rozmowy. Po nich król strzelców ligi słowackiej z sezonu 2020/2021 parafuje wieloletni kontrakt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy