Coraz goręcej w Monachium. Sfrustrowany James po meczu Ligi Mistrzów

Źródło: Florian Plettenberg I Twitter

James Rodríguez nie krył frustracji po wtorkowym meczu Bayernu z Ajaksem w Lidze Mistrzów.

Niemieckie media już wcześniej podawały, że niektórzy piłkarze mistrza Niemiec nie są zadowoleni z decyzji Niko Kovača. W tej grupce mieli znajdować się m.in. Mats Hummels oraz właśnie Kolumbijczyk.

Jak poinformował Florian Plettenberg‏ ze Sport1.de, James tuż po wtorkowym spotkaniu z Ajaksem bardzo szybko opuścił stadion Bayernu. 27-letni ofensywny pomocnik był spakowany już o 23:02, a więc mniej więcej 10 minut po ostatnim gwizdku. Co więcej, zawodnik oddalił się od stadionu, nie zamieniając z nikim ani słowa.

James we wtorek pojawił się na murawie w drugiej połowie, zmieniając Arjena Robbena. Bayern remisował już wtedy z Ajaksem 1:1 (bramki Hummelsa oraz Noussaira Mazraouiego) i takim też wynikiem zakończył się ten mecz.

Dla Bayernu było to trzecie spotkanie rzędu bez zwycięstwa. Wcześniej ekipa Kovača zremisowała 1:1 z Augsburgiem i przegrała 0:2 z Herthą.

Przypomnijmy, że James występuje w Monachium na zasadzie wypożyczenia z Realu Madryt. Niedawno media podawały, że porozumiał się on już z Bayernem w sprawie kontraktu już po jego wykupieniu z hiszpańskiego klubu.

Zobacz ostatnie transfery Piłkarski kryminał w wykonaniu zawodnika Pogoni Szczecin. To będzie mu długo wypominane [WIDEO] „Kibicowskie zdjęcie roku”. Wyjątkowy obrazek przy okazji finału Pucharu Polski [FOTO] Rafał Gikiewicz zachwycony piłkarzem Wisły Kraków. „Gra Lobotkę” Sandro Tonali usłyszał wyrok za obstawianie spotkań w Anglii [OFICJALNIE] Efektowna oprawa kibiców Wisły Kraków w finale Pucharu Polski [FOTO] Bayern Monachium może zapomnieć o jego zatrudnieniu. „Nic się nie zmieniło” Jens Gustafsson wziął gracza Pogoni Szczecin na „poważne rozmowy”. „Musi lepiej reagować”