Mamrot po przegranej z Koroną

Źródło: Korona Kielce

Ireneusz Mamrot skomentował sobotnią porażkę Jagiellonii Białystok z Koroną Kielce.

Kielczanie wyszli dzisiaj na prowadzenie za sprawą trafienia Wato Arweładze. Jeszcze przed przerwą drugą bramkę dla gości zdobył Matej Pučko. W drugiej połowie straty zmniejszył Jesús Imaz, ale ostatnie słowo należało do Korony i po golu Felicio Browna Forbesa wygrała ona 3:1.

Jak skomentował przegraną odpowiadający za wyniki Jagiellonii Mamrot?

- Zagraliśmy bardzo słabe spotkanie. Do momentu 0:0 jeszcze tak źle nie było. Jakbyśmy wykorzystali tę sytuację w tym fragmencie meczu, to byłoby inaczej. Popełniliśmy błędy przy bramkach. Nie może tak być, że zawodnik przebiega przez całe boisko i strzela gola. Przerwa jest potrzebna tej drużynie. Czeka nas praca pod względem fizycznym, a także w innych aspektach - przyznał 48-latek.

„Jaga” awansowała ostatnio do półfinału Pucharu Polski, ale w lidze spisuje się poniżej oczekiwań. Dzisiejszy mecz był dla białostoczan czwartym z rzędu bez zwycięstwa. Ich ekstraklasowy bilans z 2019 roku to dwie wygrane, remis i trzy porażki.

Zobacz ostatnie transfery Leicester City dopięło swego! Błyskawiczny powrót do Premier League stał się faktem [OFICJALNIE] Albert Rudé nie powstrzymał emocji. Co za reakcja po bramce Wisły Kraków [WIDEO] „Powinni zapakować go w karton z kokardką i wysłać”. Dziennikarz bez ogródek o piłkarzu FC Barcelony Liverpool wybrał nowego trenera. „Here we go!” OFICJALNIE: Bartosz Białkowski odchodzi z klubu Jan Faberski z bramką dla Ajaksu Amsterdam U-18. Polak pomógł w zwycięstwie z Feyenoordem Rotterdam [WIDEO] Dawid Szulczek nie dla tego klubu? „Nie ma żadnych rozmów”