Mariusz Stępiński zdobył czwartą bramkę w sezonie 2020/2021

Mariusz Stępiński zdobył gola, a jego Lecce pokonało Chievo Werona.

W piątkowy wieczór doszło do ciekawej potyczki na zapleczu Serie A. W jednym ze starć Chievo Werona mierzyło się z Lecce.

Spotkanie było szczególnie ważna dla Mariusza Stępiński. Polski napastnik był bowiem związany z ekipą „Mussi Volanti” w latach 2017-2019, zanim trafił do Hellasu.

Teraz jednak stanął po drugiej stronie barykady i pokazał się z dobrej strony. W 20. minucie trafił do siatki i otworzył wynik. Była to jego czwarta bramka w tym sezonie.

W drugiej części meczu zmienił go Filippo Falco, który w doliczonym czasie gry przechylił szalę zwycięstwa na korzyść gości i ustalił rezultat na 2-1.

Warto wspomnieć, że w 81. minucie na placu gry w barwach dzisiejszych zwycięzców zameldował się też inny Polak, Marcin Listkowski.

Dzięki zwycięstwu Lecce awansowało na fotel lidera Serie B.