Wisła Kraków: Słodko-gorzki debiut Radakovicia. Serb przewieziony do szpitala

W spotkaniu z Wisłą Płock debiutu doczekał się Uroš Radaković. Defensor zanotował doskonałe wejście do zespołu, bo pierwszego gola ma już za sobą, ale jak się okazuje - kontuzję również.

Serb został sprowadzony przez „Białą Gwiazdę” w ostatni dzień zimowego okna transferowego na zasadzie wypożyczenia ze Sparty Praga. Dzisiaj 26-latek zasiadł na ławce rezerwowych.

Przy stanie 0:1 Peter Hyballa postanowił wprowadzić zawodnika na boisko i był to znakomity ruch. Zmiany dokonano bowiem w 77. minucie, a już w 85. minucie stoper świętował zdobycie bramki na 2:0 (wcześniej punktował Rafał Boguski, który później ustalił wynik zawodów na 3:1).

Dla Uroša Radakovicia jest to jednak słodko-gorzki debiut w Wiśle Kraków. Przy okazji trafienia zderzył się on bowiem z rywalem i doznał urazu. Na razie nieznana jest skala problemów zdrowotnych, ale wiemy, że piłkarz został zniesiony z boiska na noszach, po czym wylądował w karetce. Pogotowie przetransportowało gracza do szpitala.

Defensor to były młodzieżowy reprezentant Serbii z pobytem w Bolonii na swoim koncie.

Zobacz ostatnie transfery Dawid Szwarga wbija szpilkę przełożonym? „Tego było za dużo” Prezes Lechii Gdańsk o zaległych opłatach za transfery. Jest również stanowisko Łotyszy Sędzia Tomasz Kwiatkowski wyjaśnił kontrowersje finału Pucharu Polski Marco Reus zanotuje ciekawy transfer?! OFICJALNIE: Marco Reus odchodzi z Borussii Dortmund Xavi tajemniczo! Robert Lewandowski niepewny przyszłości?! Gonçalo Feio zatrzyma rozchwytywanego zawodnika w Legii Warszawa?!